MAXXMEE 04888 Heißluft-Fritteuse 240,00 Volt Schwarz

89,00
119,00

Produkta apraksts


Gudra konvekcijas krāsns, grila un fritera kombinācija


Mūsdienīgais aprīkojums un puristiskais nerūsējošā tērauda dizains sniedz priekšstatu, ka šī karstā gaisa cepeškrāsns ir radīta prasīgākiem: ar digitālā dizaina karstā gaisa ceptuvi no GOURMETmaxx jūs varat cept, grauzdēt, grilēt, cept, grauzdēt, žāvēt, gratinēt un karsēt. jaunā dimensijā!


Mūsdienīgais universālais ir piemērots arī atkausēšanai un siltuma uzturēšanai. Atjautīgā ātri cirkulējošā karstā gaisa un sildelementa kombinācija ne tikai pagatavo jūsu iecienītākos ēdienus īpaši ātri un maigi, bet arī prasa ievērojami mazāk enerģijas un tauku nekā parastajām ierīcēm. Tagad ar minimālu piepūli un zemu tauku saturu varat baudīt kraukšķīgus frī kartupeļus, gardas uzkodas, sulīgu gaļu un daudz ko citu.


Pateicoties 12 litru gatavošanas telpai un XL piederumu komplektam, izpriecu daudzveidībai nav gandrīz nekādu robežu: ar cepeškrāsni var ātri pagatavot pat kraukšķīgu vistu un gurnus. Praktiskā taimera funkcija padara precīzu gatavošanu ļoti vienkāršu, un darbība ir bērnu spēle, pateicoties skārienekrānam un 10 sagatavošanas programmām.


Atklājiet daudzveidīgo baudījumu ar digitālā dizaina karstā gaisa ceptuvi no GOURMETmaxx – ideāli piemērots visai ģimenei!

Tehniskās specifikācijas

tehniskās īpašības

Produkta veids karstā gaisa fritieris

Maksimālā jauda 240,00 volti

Korpusa materiālu materiālu maisījums

Cepšanas groza tilpums 12,00 l

Maksimālā temperatūra 200°C

Tīkla darbības režīms

Iekārtojums

Cepšana bez taukiem Jā

Temperatūras regulēšana jā

enerģijas padeve

Ieejas spriegums 220 volti

Frekvence 60,00 Hz

vispārīgās īpašības

Vada garums 108,00 cm

Platums 37cm

Augstums 37,5 cm

Dziļums 32,5 cm

Krāsa (pēc ražotāja) melna

Svars (pēc ražotāja) 7,57 kg

Svars 9,1 kg

Piegādes komplekts 1 x galvenā iekārta, 3 x režģi, 1 x grila