Blumfeldt Cosmic Beam Smart 30 Infrared Radiant Heater

10035255/1
Vieglais blumfeldt Cosmic Beam Smart 30 elektriskais starojuma sildītājs ir vienkārši uzstādāms pie sienas vai griestiem. Tādā veidā tas paliek ārpus ceļa, vienlaikus ātri un efektīvi izstaro garo viļņu infrasarkano gaismu ar 3000 W jaudu. IR ComfortHeat tehnoloģija izmanto saules siltuma principu. Mērķtiecīga apgaismotu objektu un cilvēku apkure bez gaisa sildīšanas. Cosmic Beam Smart 30 sava dizaina dēļ pieder tumšo radiatoru grupai. Tas izstaro tikai siltumu, nevis gaismu. Turklāt tas darbojas pilnīgi klusi un nesajauc putekļus – ideāli apstākļi trokšņa jutīgām zonām un alerģiskiem cilvēkiem.

Tagad vēl gudrāk: jaunos blumfeldt Cosmic Beam Smart 30 infrasarkanos starojuma sildītājus var pieslēgt vietējam WiFi tīklam un pēc tam tos vadīt no jebkuras vietas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot blumfeldt App Experience. Izmantojot praktisko tālvadības pulti vai iebūvēto vadības paneli ar displeju uz ierīces, elektrisko sildītāju var ērti vadīt arī tieši. Plānojiet vakariņas un garāžas ballītes, neuztraucoties par temperatūru, Blumfeldt Cosmic Beam Smart 30 elektriskais sildītājs to padara iespējamu. Izturīgais, ar pulvera pārklājumu pārklātais alumīnija korpuss ir izturīgs pret laikapstākļiem, pateicoties aizsardzības klasei IP44. Komplektācijā iekļautais montāžas materiāls nodrošina vienkāršu uzstādīšanu pie griestiem vai sienas.

Ierīces ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis
Jauda: 3000 vati
Efektīvais diapazons: līdz 20 m²
Diapazons: apm. 5 m
Temperatūras diapazons: 5 - 45 ° C
pret laikapstākļiem izturīgs korpuss ar pulvera pārklājumu
Tālvadības pults ērtai ieslēgšanai/izslēgšanai
Aizsardzības klase: IP44
ietver montāžas materiālu
IR Comfort Heat tehnoloģija: mērķtiecīga siltuma emisija uz cilvēkiem un objektiem, nevis uz vidi
Klarstein lietotnes pieredze: vienkārša vadība, izmantojot Klarstein lietotni Android vai iPhone, izmantojot WiFi savienojumu
OpenWindow Detection nosaka atvērtus logus un automātiski izslēdz ierīci
Tumšs radiators: neizstaro gaismu, nepiesaista odus
piemērots tikai aizsargājamām āra zonām: segtas terases ar sānu aizsardzību utt.
Barošana: 220-240 V~ | 50/60 Hz
Made on
Tilda